آنچه در طراحی سایت UX باید بدانید

آنچه در طرحی سایت  UX  باید بدانید  : همانطور که می دانید امروزه در دنیای   ، مبحث  طراحی سایت  UX  یا User Experience Design از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . همیشه در  طراحی سایت  UX  هدف اصلی افزایش کیفیت کار و در نهایت رضایت مشتری می باشد . از این رو تصمیم گرفتیم در این مقاله با دو مورد از نکات کاربردی در این زمینه به طور کامل آشنا شویم .
خدمات طراحی سایت UX :
یک وب سایت موفق به طور کلی می بایست علاوه بر در دست داشتن صفحات گوناگون ارائه دهنده ی خدمات مورد نیاز کاربران نیز باشد . در این مواقع فرآیند  طراحی سایت  می بایست به شکلی انجام شود که برای مخاطبین سایت زمینه ای ذهنی از دیگر وب سایت های مشابه به وجود بیاورد .
علت پر طرفدار بودن طراحی سایت UX :
یکی از مهم ترین علل جذاب بودن این نوع از   ، قالب های متعدد آن می باشد . در  طراحی سایت  UX  امکان استفاده از قالب های با کیفیت هم چون Word Press و انواع فریم ورک ها موجود می باشد .

دلیل دیگر اهمیت این نوع از   کاربرد آسان آن می باشد . هم چنین الگوهای UI Design از اطمینان بالایی برخوردار می باشد از این رو فضای بیشتری برای استفاده از UX به وجود می آید .
راهبرد های مهم در طراحی سایت  UX :

کاهش کاراکتر های غیر ضروری وب سایت


مرور مدل طراحی شده


انجام فرآیند    به صورت تیمی

Personalisation یا شخصی سازی طراحی سایت :
یکی دیگر از مهم ترین تکنیک های موجود در طراحی سایت UX ، شخصی سازی می باشد . در تکنیک شخصی سازی هدف اصلی ارائه بهترین خدمات به کاربران می باشد .

راهبردی مهم در فرآیند شخصی سازی :
در پروسه شخصی سازی اولین گام شناخت مخاطبین وب سایت می باشد . برای این منظور نیز می توانید از انواع پرسشنامه ها استفاده کنید . با انجام این امر می توانید وب سایت طراحی کنید که به طور کامل با سلیقه ی کاربران متناسب باشد .